GLAS OCH KERAMIK / Glas / Saltkar 10291340
nr 1029 1340
Saltkar
kristall, 1 par+ 2 st. 1800-talets första hälft, längd: 10 cm
Kondition: smånagg
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 april 2016
kl 20:25:59
400 kr
Halvkristall
Saltkar
Kondition: smånagg
nr 1029 1340
Saltkar
Kondition: smånagg
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 450 kr |
måndag 4 april 2016 |
Halvkristall